the modern officeÄri- ja tootmishoonete ruumides igapäevaselt teostatavad puhastustööd. Kokkulepitud päevadel ja kellaajal teostab objektile määratud puhastusteenindaja igapäevaseid hoolduspuhastustoiminguid (tolmuvõtt mööbli vabadelt pindadelt, põrandate puhastus, tualett- ja dušširuumide koristus ja hügieenitarvikute lisamine jms.).

Teenuse osutamisel proovime leida just Teie poolt esitatud tingimustele sobiva inimese, mis omakorda aitab puhastusteenindajal mõista täpselt just Teie vajadusi. Puhastusteenindajad teenindavad ainult ühte klienti korraga, mis aitab oluliselt kaasa vajadusel teostada eritöid ja olla kliendi suhtes võimalikult paindlik tagamaks Teile ka parema turvalisuse. Teenus sisaldab kõiki puhastustarvikuid- ja masinaid, mis on teenuse osutamiseks vajalikud.

Kuna hoolduspuhastusteenuse osutamisel on palju erinevaid tegureid, mis mõjutavad hinda, siis hinnapakkumise saamiseks pöörduge palun meie poole. Koostöös meie teadmiste ja soovitustega ning Teie vajadustega saame leida Teile personaalse lahenduse.

Iga objekti töömaht määratakse eraldi. Küsige julgelt pakkumist!